BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 16259308

nr 1625 9308

Bordslampor

Ett par, 1960-tal, lackat trä. Höjd: 70 ca

Kondition: slitage, spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:02:30